Telefon  033/77 408 70

Email  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Výhody outsourcingu účtovníckych služieb

Ľudia sa rozprávajú pri pohľade na tabletProfesionálny prístup

Zaoberáme sa výhradne oblasťou účtovníckych a finančných služieb. Neustále sledujeme legislatívu, absolvujeme školenia a denne sa stretávame s problematikou účtovníctva v praxi. Rôznorodosť našich klientov je zdrojom bohatých skúseností. Zároveň je našou prioritou individuálny prístup k potrebám klienta. Zabezpečíme tak riešenie akéhokoľvek Vášho problému a Vy využijete tie služby, ktoré naozaj potrebujete.

 

Znalosť platnej legislatívy

Neustálym sledovaním novej legislatívy a absolvovaním školení sme schopní vždy zabezpečiť správne spracovanie Vašej účtovnej agendy. Ak sa rozhodnete využívať naše služby, odpadnú Vám nemalé starosti a samozrejme náklady.

 

Zníženie personálnach a prevádzkových nákladov

Zamestnávať vlastného zamestnanca na vedenie účtovníctva a spracovanie miezd so sebou prináša nemalé náklady. Tie predstavujú súčet mzdových a odvodových nákladov na zamestnanca, preplácanie stravného, nadčasov, dovolenka, školenia, vybavenie a údržba kancelárie a techniky. Ak sa Vám navyše stáva, že v účtovne slabších mesiacoch je pracovník nevyťažený a Vy ho musíte napriek tomu platiť, je pre Vás externé spracovanie účtovníctva ideálnym riešením. Využitím našich služieb ušetríte náklady a zaplatíte iba za služby, ktoré naozaj využijete!

 

Optimálne využitie účtovníckych služieb

Vďaka komplexnosti služieb a osobitnému prístupu ku klientom dostanete presne to, čo naozaj potrebujete. Pomôžeme Vám zostaviť optimálny balík služieb, ktorý Vám prinesie zníženie nákladov na účtovníctvo a spracovanie miezd. Zároveň získate pre vybrané služby tých najlepších odborníkov našej firmy pre danú oblasť.

 

Vzájomná zastupiteľnosť pracovníkov našej firmy

V prípade, ak zamestnávate jediného človeka na spracovanie účtovníctva a miezd, spravidla nastáva problém v prípade jeho dovolenky či pracovnej neschopnosti. To Vám môže spôsobiť nemalé problémy. Naše služby sú Vám stále k dispozícii. K Vašim potrebám pristupujeme ako firma, kde sa dokážeme vzájomne zastúpiť a vždy uspokojiť Vaše potreby.

 

Diskrétnosť

Diskrétnosť je zásadou, ktorú dodržiava naša firma ako celok, ako aj jednotliví zamestnanci. Všetky účtovné doklady udržiavame v poriadku a v zabezpečených priestoroch. Striktne dodržiavame formu komunikácie. Cieľom je, aby ani nedopatrením, či náhodou neboli poškodené záujmy klienta. Osobné údaje udržiavame a spracovávame v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov č. 428/2002 Z.z.